Bezpieczeństwo transakcji:

Bardzo zależy nam na tym, aby każdy klient korzystający z naszego serwisu czuł się bezpiecznie i miał pewność, iż każda transakcja przeprowadzona zostanie w odpowiedni sposób. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo w kluczowych obszarach naszej działalności:

 

 

Bezpieczne płatności:

 Udostępniliśmy system płatności on-line poprzez serwis przelewy24.pl. Za jego pośrednictwem przyjmujemy zapłatę za zamówienie od następujących banków:
Konto Inteligo (Płacę z Inteligo)
mBank (mTransfer)
Bank Zachodni WBK (Przelewy24)
Bank BPH (Przelew z BPH)
Bank ING
KredytBank
InvestBank
Lukas Bank
Bank Pekao S.A.
Bank BGŻ
Bank Millenium
PKO BP (Płacę z PKO Inteligo)
MultiBank (MultiTransfer)
Bank Ochrony Środowiska
Citi Handlowy
Bank Nordea (Płać z Nordea)
Deutsche Bank
Fortis Bank
Bank SGB (SGB24)
Euro Bank
Raiffeisen
Bank Pocztowy
GetIn Bank
Alior Bank (Płacę z Alior)
Volkswagen Bank
Polbank
FM Bank
MeritumBank
Bank HSBC
DIRECTebanking

System przelewy24.pl umożliwia również dokonanie płatności za pomocą kart płatniczych i kredytowych.


Za złożone zamówienie możesz również zapłacić za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Po zatwierdzeniu, wyświetli się podsumowanie zamówienia wraz ze wszystkimi informacjami służącymi do wykonania przelewu.

 

Bezpieczeństwo danych osobowych:

W celu poprawnej realizacji zamówienia, po jego złożeniu, prosimy o podanie danych osobowych. Złożenie zamówienia jest równocześnie Państwa zgodą na przetwarzanie i wykorzystywanie tych danych. Jednocześnie Palarnia Kawy oświadcza, iż dane te są rejestrowane i archiwizowane z należytą starannością, nie są przekazywane żadnym innym podmiotom (z wyłączeniem firm świadczących usługi dostawy - kurier DHL - jedynie w zakresie umożliwiającym poprawne zaadresowanie przesyłki) oraz są odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób nieuprawnionych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (z dnia 29.08.1997, Dz.U. nr 133, poz.883).


Najczęściej kupowane

Producenci

Brak producentów

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Recent Articles