Gdzie nas znaleźć, czyli zapraszamy do odwiedzin

Tak, istniejemy w realnym świecie i z wielką chęcią zapraszamy do odwiedzin przy ul. Grodzkiej 18 (plac Orła Białego) oraz na Targowisku Manhattan w pawilonie 23A. Palarnia kawy „Erakawy” czynna jest w godzinach:

ul. Grodzka 18: od 10 do 18 (choć często z potrzeby pasji zostajemy nieco dłużej), zapraszamy również w sobotę (między 10 a 15),

Targowisko Manhattan 23A: od 9.00 do 17.00, w soboty od 9.00 do 15.00.

Można u nas wybrać spośród zniewalająco pachnących, palonych na miejscu kaw z całego świata, które na życzenie zostaną odpowiednio zmielone. Jeśli zdarzy się, że nie mają Państwo w czym zaparzyć swojej ulubionej kawy, chętnie doradzimy w wyborze jednego z popularnych, prostych i przystępnych akcesoriów do jej przygotowania. Znajdziecie u nas kafetiery, francuskie praski, a nawet tygielki, jeśli lubicie pić kawę po turecku. Ponieważ jesteśmy zwolennikami mielenia kawy tuż przed jej przyrządzeniem, chętnie pomożemy w wyborze ręcznego młynka, który doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby stosowania wysublimowanych maszyn do mielenia ziarna.

 

Ponieważ najlepsza i najświeższa kawa (a tylko taką znajdziecie w naszej Palarni) musi znaleźć swoje miejsce w odpowiednio zacnym naczyniu, zachęcamy do wybrania którejś z ręcznie malowanych filiżanek, kubków, czy całych kawowych serwisów. Dzięki temu w Państwa kuchni (a może i w kuchni kogoś, komu zrobicie niezwykle miły prezent) zagości przedmiot prawdziwie niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Nasza porcelana jest produkcji polskiej, a ręczne malunki wykonane są przez lokalną, szczecińską artystkę.

 

Ci, którzy lubią nieco osłodzić sobie życie, proponujemy skorzystanie z oferty wszelakich „osładzaczy”, które w duecie z pyszną i aromatyczną kawą umilą nam każdy poranek. Pomożemy posłodzić napar cukrem trzcinowym lub skarmelizowanym, we wszelkich formach i postaciach.

 

sklep02

Dla tych, którzy lubią poczuć w filiżance coś jeszcze oprócz samego aromatu kawy, proponujemy różnego rodzaju dodatki, takie jak syropy barmańskie, przyprawy do kaw i deserów, aby mogli Państwo zaserwować sobie coś kawowo-wyjątkowego. Ponieważ szczerze brzydzimy się sztucznym aromatyzowaniem kawowego ziarna, jak i „ubogacaniem” go o jakiekolwiek dodatki, w naszej Palarni kupując świeżo uprażoną kawę, dostajecie 100% czarnego złota. Najwyższa jakość jest jedną z niewielu rzeczy, z którą nie idziemy na żaden kompromis.

 

Zapach kawy świetnie czuje się w towarzystwie sztuki, może więc, przy okazji wizyty, wybiorą Państwo jeden z naszych obrazów, grafik, czy zdjęć, których tematyka nawiązuje do kawy czasem niezwykle luźno i swobodnie.

 

Dla zakochanych w herbacie również mamy miłą niespodziankę – możecie Państwo wybrać spośród kilku niezwykle przyjemnych dla podniebienia herbat, które umilą czas każdego herbacianego idola.

 

O nas

Palarnia kawy "Erakawy.pl"
ul. Grodzka 18
70-560 Szczecin

tel. +48 505 844 226
mail:
sklep@erakawy.pl

Zapraszamy w godzinach:

pon-pt: 10.00 - 18.00
sob: 10.00 - 15.00

 

Palarnia kawy "erakawy.pl"
Stanisława Staszica 1, Targowisko Manhattan 23A
71-515 Szczecin

Zapraszamy w godzinach:

pon-pt: 9.00 - 17.00
sob: 9.00 - 15.00

 

tekst & foto: Palarnia kawy "erakawy", Szczecin. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Najczęściej kupowane

Producenci

Brak producentów

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Recent Articles