Wysyłki i zwroty

Wysyłka Twojej paczki

 

Podczas składania zamówienia masz możliwość wyboru sposobu płatności, który ma spory wpływ na czas, po jakim otrzymasz przesyłkę:

 

- płatność przy odbiorze - tutaj tylko Twoja szybkość decyduje o tym, kiedy otrzymasz zamówioną kawę. Zapraszamy po otrzymaniu wiadomości, że zamówienie jest gotowe do odbioru. W zależności od tego, w którym sklepie zdecydujesz się odebrać paczkę, zapraszamy w godzinach otwarcia.

- płatność przelewem - po potwierdzeniu zamówienia otrzymasz dane do dokonania przelewu bankowego. Dopiero po jego zaksięgowaniu niezwłocznie wysyłamy paczkę (jeśli przelew trafi do południa - jest spora szansa, że jeszcze tego samego dnia przesyłka opuści nasz sklep)

- płatności on-line - zdecydowanie najszybszy i przy okazji najbezpieczniejszy sposób zapłaty za zamówienie - niemalże natychmiast po wykonaniu płatności, Twoje zamówienie jest przekazywane do realizacji i bezzwłocznej wysyłki. W zależności od pory dnia złożenia zamówienia - Twoja świeża i aromatyczna kawa dotrze do Ciebie po 24 godzinach od kliknięcia myszką!

 

Wysyłkę realizujemy za pomocą kuriera DHL.

UWAGA: zachęcamy do podawania numeru telefonu kontaktowego w formularzu danych do wysyłki. Numer ten wpiszemy do listu przewozowego i dzięki temu kurier będzie mógł skontaktować się i elastycznie uzgodnić doręczenie przesyłki.

 

Koszt wysyłki Twojego zamówienia zależy od jego wartości:

Koszt wysyłki uzależniony jest od wartości zamówienia i przedstawia się następująco:

wartość zamówienia poniżej 50 zł - koszt dostawy 16 zł

wartość zamówienia od 50 do 100 zł - koszt dostawy 10 zł

wartość zamówienia od 100 do 150 zł - koszt dostawy 5 zł

wartość zamówienia powyżej 150 zł - dostawa BEZPŁATNA!

 

 


Najczęściej kupowane

Producenci

Brak producentów

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Recent Articles