Zestawy upominkowe:

 

Kawa od zawsze była prezentem idealnym. Wielu ją pije, wielu cieszy się, gdy otrzyma wysokiej jakości, świeże ziarno. Kawa lub herbata jest niezobowiązująca, nie krępuje obdarowanego, a jednocześnie, jeśli jest to produkt wysokiej jakości, o doskonałych walorach smakowych, sprawia ogromną radość i pozostawia niezwykle pozytywne wrażenie. W naszej Palarni Kawy mogą Państwo skomponować taki właśnie, niezobowiązujący, a jednocześnie niezwykle wyjątkowy i elegancki prezent. Poniżej przedstawiliśmy jedynie kilka propozycji, ale ilość wariantów jest ograniczona jedynie wyobraźnią, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że prezent wymyślony w Palarni Kawy "erakawy.pl" będzie prawdziwie niepowtarzalny.

 

1. Zestaw kawowy:

Świeżo palona kawa ze szczecińskiej Palarni Kawy "erakawy.pl" może być sama w sobie doskonałym upominkiem. Ubogacona nietuzinkową formą sprawia, że obdarowana osoba czuje się naprawdę wyjątkowo. W środku takiej pachnącej paczki może znaleźć się dowolna kawa (lub kawy) tak, aby idealnie dopasować się do gustu kawosza, który otrzyma nasz prezent.

 

 

Zestaw upominkowy - świeżo palona kawa

 

 

 

 

 

 

2. Zestaw herbaciany:

Pachnące herbaty najlepszych sortów, bez sztucznych aromatów, mogą również być doskonałą propozycją na przyjemny prezent. Taka paczuszka to świetny początek spotkania wśród przyjaciół, przy filiżance wyśmienitej herbaty. Spory wybór herbat sprawia, że prezent będzie prawdziwie niepowtarzalny i wyjątkowy.

 

Zestaw upominkowy - herbata

 

 

 

 

3. Zestaw Yerba mate:

Dla amatorów ostrokrzewu paragwajskiego również mamy bardzo ciekawą propozycję. Zestawy startowe, które wyposażą w niezbędny ekwipunek do picia yerba mate mogą być świetnym pomysłem na obdarowanie znajomych. Matera i bombilla oraz paczuszka rewelacyjnej, oryginalnej yerby to idealny pomysł nie tylko na gwiazdkę.

 

Zestaw upominkowy - yerba mate

 

 

Jeśli czują się Państwo zainspirowani powyższymi propozycjami - serdecznie zapraszamy do naszego sklepu. Na miejscu pomożemy skomponować miły upominek, którego forma, jak i zawartość będzie prawdziwie wyjątkowa, a cena nie porazi portfela. Dla tych, których dzieli od nas spora odległość - zapraszamy do kontaktu. Telefonicznie (+48 505 844 226) e-mailowo (sklep@erakawy.pl) chętnie doradzimy i uzgodnimy docelową formę prezentu tak, aby upominek był idealnie dopasowany do potrzeb. Na życzenie wyślemy go również obdarowanej osobie.

 

Zapraszamy również do współpracy firmy oraz klientów instytucjonalnych. Jeśli chcą Państwo niebanalnie docenić pracowników, sprawić klientom miły podarunek lub pozostawić na kimkolwiek przyjemne wrażenie - prosimy o kontakt. Z pewnością przyczynimy się do wzrostu poziomu satysfakcji obdarowanych.

 

 

Palarnia kawy "erakawy.pl"

ul. Grodzka 18

70-560 Szczecin

sklep@erakawy.pl

+48 505 844 226

 


Najczęściej kupowane

Producenci

Brak producentów

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Recent Articles